مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز فروش برنج ندا ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

محل نگهداری برنج ندا ایرانیخرید عمده برنج ندا ایرانی

امروزه برنج یکی از مواد غذایی مورد استفاده  مهم زندگی بشر به شمار می رود که جزو غلات است و قدمت بسیار طولانی دارد و جای نان و گندم را در سفره های ما گرفته است.

برنج به دو نوع اصلی ژاپنی و صدری تقسیم می شود که هر یک از این دو نوع تنوع بسیار زیادی دارد.

برنج ایرانی جایگاه بسیار مهمی در داخل و خارج ایران دارد و همچنین شهرت جهانی پیدا کرده است ، یکی از بهترین برنج ایرانی را میتوان برنج ندا ایرانی نام برد که بسیار خوش پخت و خوشمزه است. 

مراکز فروش برنج ندا ایرانی

محل نگهداری برنج ندا ایرانی

محل نگهداری برنج ندا ایرانی برنج ندا از نوع برنج ژاپنی است که دانه های گرد و کوتاه سفید رنگی دارد و از نوع برنج اصلاح شده است که از ترکیب سه نوع برنج طارم ، حسن سرایی و آمل۳ در مازندارن کشت می شود.

برنج ندا بسیار زود رس است که ۷ تا ۱۰ روزه برداشت می شود که زمان بسیار کوتاهی در مقابل دیگر برنج های است خواص برنج ندا بسیار زیاد است و ماندگاری بسیار خوبی بعد از پخت نیز دارد و بسیار خوش پخت و ترم و لطیف است اما به دلیل دانه های ریز این برنج نسبت به بقیه برنج های سطح بازار از قیمت کمتری برخوردار است و برای مصرف خانوار مناسب است.

برنج ایرانی مستعد آفت  است به همین دلیل شرایط نگهداری آن با دیگر برنج های خارجی بسیار متفاوت است شرایط نگهداری برنج ندا : در هنگام خرید برنج باید به دانه های برنج توجه کنیم که شامل آفت و شپش نباشد ، برنج باید دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود ، برنج باید در جای خشک و خنک نگهداری شود ، برنج در گونی های نخی نگهداری شود ، فاصله برنج با زمین و دیوار رعایت شود ، برای جلوگیری از آفت زدن برنج درون گونی برنج حبه سیر یا نمک یا زرد چوبه و زنجبیل یا پوست و برگ گردو قرار دهید و….

خرید عمده برنج ندا ایرانی

خرید عمده برنج ندا ایرانی برنج ندا به دلیل خواص بی شمار و کشت وسیع این برنج در مازندارن و بازدهی بالای آن و زود رس بودن برنج ندا کشاورزان استقبال بیشتری برای کشت این برنج دارند.

قیمت برنج ندا بسیار کمتر از دیگر برنج های ایرانی است و شما میتوانید برای خرید عمده برنج ندا بامشاورین سایت ما تماس گرفته و راهنمایی لازم را جهت ارتباط با مدیر فروش و خرید مناسب و به صرفه به صورت عمده یا در بسته بندی های ده کیلویی را دریافت کنید و خرید خود را با خیال راحت انجام دهید و در درب منزل تحویل بگیرید. 

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *