مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرجع خرید برنج شمال عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز تهیه برنج شمال چگونه است؟ مرکز فروش برنج شمال عمده

برنج نوعی ماده خورای که غذای اصلی ما ایرانیان است که در مناطق شمال کشور تهیه می شود از خانواده غلات است و کمتر کسی است که برنج را دوست نداشته باشد و انواع مختلف دارد که هر کدام با هم متفاوت است که به مزرعه برنج، شالیزار گفته می شود. از انواع برنج، برنج شمال عمده مورد توجه قرار گرفته است.مرجع خرید برنج شمال عمده در این سایت از کیفیت بالای برخوردار است که به سراسر کشور عرضه می شود.

مرجع خرید برنج شمال عمده

طرز تهیه برنج شمال چگونه است؟

طرز تهیه برنج شمال چگونه است؟ برنج تنها ماده غذای است که همیشه بر سر سفری ما جای دارد و در کنار همه خورش ها می توان از آن استفاده کرد که طوری شده که خورش بدون برنج جزء محالات است.  برنج از لحاظ ارزش غذای آنقدر مهم است که یکی از غذا های مناسب برای  نوزادن بعد  از شیر مادر، فرنی است که برای تهیه ای آن از برنج استفاده می کنند که به نوزاد قوه و بنیه می دهد.

طرز تهیه برنج شمال به دو روش پخته می شود که به آن اشاره می کنیم. مانند کته کردن و آبکش کردن است که ما در کته کردن ابتدا برنج را می شوریم بعد در ظرفی ریخته و به اندازه مناسب آب و نمک در آن می ریزیم و در روی حرارت قرار می دهیم تا آب این مواد تمام شود و با قرار دادن دم کن برنج ما دم می کشد ولی در صورت آبکش کردن ابتدا برنج را شسته و در آب و نمک ریخته و در روی حرارت می گذاریم تا برنج ها نیم پخت شود و آن را در ظرفی که مانند آبکش باشد می ریزیم تا آب اضافه ای برنج از آن خارج شود و در کف برنج در صورت تمایل از ته دیگ استفاده می کنیم یا کمی چرب کرده و برنج را در ظرف ریخته و روی آن را روغن می ریزیم و در آن را گذاشت تا دم بکشد و این دو روش را استفاده می شود کرد و یک روش است که همان کته است ولی با مخلفات مانند گوشت، هویج، لوبیاسبز و غیر که به آن دم پختک می گوین که غذای لذیذی است که ه‍مه افراد از آن لذت می برند و ناگفته نماند که برنج کته از برنج آبکش بهتر است چون خاصیت برنج پر خود آن می ماند ولی آبکش برای مجالس بسیار زیبا و خوش پخت است. پخت برنج به خود این محصول بستگی دارد که یکی کم آب می خواهد ولی دیگری زیاد و یکی زیاد بجوشد و دیگر کم بجوشد.

مرکز فروش برنج شمال عمده

مرکز فروش برنج شمال عمده مرکز فروش برنج شمال که به صورت عمده به دست مشتریان خود عرضه می کنند که در این صورت که کلی است ارزانتر بوده و از قیمت مناسبی برخوردار است که شما می توانید در این سایت مشاهد و خرید کنید.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *