مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز ارائه برنج بینام کشت دو

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش نگهداری برنج کشت دوفروش عمده برنج بینام کشت دو

مرکز ارائه برنج بینام کشت دو، بهترین برنج ممتاز ایرانی را عرضه می کند؛ منظور از برنج کشت دوم، برنجی است که پس از اولین مرحله برداشت برنج، در زمین کشت شده و زمان تقریبی کشت آن مرداد ماه می باشد؛ این برنج در اواسط پاییز برداشت شده و کیفیت فوق العاده ای دارد؛ مهم ترین دلیل این اتفاق آن است که برنج کشت دو در فصل پاییز رشد می کند.

مرکز ارائه برنج بینام کشت دو

روش نگهداری برنج کشت دو

روش نگهداری برنج کشت دو همان طور که پیشتر اشاره شد؛ برای تولید برنج کشت دو، پس از برداشت برنج کشت اول در مرداد یا شهریور ماه، مجدداً زمین را شخم زده و بذرهای برنج را در آن می کارند؛ این برنج معمولاً در آبان ماه برداشت می شود.

در مورد روش کاشت و نگهداری برنج کشت دو، باید گفت که تا حد زیادی مشابه کشت اول است؛ با این تفاوت که در این مرحله از ارقام زودرس برنج استفاده می شود؛ تا مرحله رشد برنج با سرمای هوا هم زمان نباشد؛ همچنین کشت دوم برنج به آب بیشتری نیاز دارد؛ به همین دلیل است که این نوع برنج بیشتر در استان مازندران (به خصوص شهرستان فریدونکنار) که منابع آبی خوبی دارد؛ کشت می شود.

نکته شایان ذکر این است که در صورت نگهداری مناسب و کود دهی به موقع، برنج کشت دو پر محصول تر از برنج کشت اول می باشد.
ناگفته نماند که خنکی نسبی هوا در فصل پاییز و همچنین نحوه تابش خورشید در این فصل، باعث می شود که برنج کشت دو، کیفیت بهتری داشته باشد؛ همچنین به علت سرد شدن هوا، سمپاشی کمتری برای این محصول صورت گرفته و در نتیجه برنج، مرغوبیت بیشتری خواهد داشت.

فروش عمده برنج بینام کشت دو

فروش عمده برنج بینام کشت دو فروش عمده برنج بینام کشت دو به روش های مختلفی صورت می گیرد؛ همان طور که گفتیم؛ این برنج در مناطق خاصی که دارای منابع آب خوب و اقلیم مناسب هستند؛ به عمل می آید؛ در نتیجه تا حدودی نادرتر از برنج کشت اول است.

برنج بینام کشت دو از گونه های پر محصول برنج بوده و حاصل یک سری تغییرات ژنتیکی می باشد؛ که بر روی بهترین برنج های ایرانی صورت گرفته است.

به طور کلی برنج کشت دو بینام، دانه درشت، باکیفیت و خوش عطر و طعم می باشد؛ به همین دلیل فروش آن از رونق بالایی برخوردار است؛ این برنج را می توان همچون سایر محصولات مشابه، برای تهیه غذاهای زیادی به کار برد.

لازم به ذکر است که خرده فروشان مواد غذایی، سالن های غذاخوری، رستوران ها و کلیه آشپزخانه های مراکز مختلف، مهم ترین خریداران عمده برنج بینام کشت دوم محسوب می شوند.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *