مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز توزیع برنج ایرانی اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های برنج ایرانی اصلقیمت خرید برنج ایرانی اصل

برنج در استان های مختلف کشور نظیر گلستان، گیلان، مازندران، اصفهان، خوزستان و فارس و … با بهترین کیفیت کشت می شود. برنح ایرانی کشت شده در هر یک از مناطق کشور از لحاظ اندازه، شکل و قیمت و .. با هم متفاوت می باشند. یکی از بهترین انواع برنج در استان های شمالی کشت می شود. یکی از مراکز معتبر توزیع برنج ایرانی اصل با کیفیتی درجه یک همین مرکز است که انواع برنج را با قیمتی مناسب به مشتریان ارائه می کند.

مرکز توزیع برنج ایرانی اصل

ویژگی های برنج ایرانی اصل

ویژگی های برنج ایرانی اصل ویژگی های برنج اصل ایرانی چیست؟ برنج ایرانی اصل از عطر و بوی بسیار مطلوبی برخوردار بوده و دارای ظاهری یکدست و هم شکل می باشد. بسیار خوشپخت بوده و خوشمزه و خوش طعم است. دارای بسته بندی استاندارد و محکمی است. عاری از هرگونه ضایعات و ناخالصی بوده و هیچ گونه دانه شکسته ای در آن مشاهده نمی شود. برخی از این برنج ها به صورت طبیعی و ارگانیک تولید می شوند و در تهیه آنها از هیچ گونه سموم شیمیایی و آفت کش ها استفاه نمی شود که این امر در خواص و طعم بهتر برنج مؤثر است. در روی بسته بندی برنج مشخصات کامل محصول شامل تاریخ تولید، مجوز بهداشت، وزن بسته، برند و شرکت تولید کننده درج شده است. برنج های ایرانی اصل برخی معطر بوده و بعضی دیگر دارای عطر کمتری هستند ولی به طور کلی طعم لذیذ و بسیار خوبی دارند.

قیمت خرید برنج ایرانی اصل

قیمت خرید برنج ایرانی اصل قیمت خرید برنج ایرانی اصل به فاکتورهای مختلفی وابسته است که مهمترین آنها کیفیت و نوع برنج می باشد. همان طور که می دانید برنج دارای ارقام مختلفی است که هر یک ظاهر و طعم متفاوتی دارند همچنین قیمت این محصول با توجه به محل کشت و برداشت برنج فرق می کند.
از موارد تأثیر گذار دیگر بر قیمت برنج می توان به نوع بسته بندی، وزن بسته، محل خرید، روش خرید و فروش، میزان عرضه و تقاضا، نوسانات اقتصادی موجود در بازار، برند و شرکت تولید کننده و … اشاره کرد. قیمت برنج در خریدهای عمده مناسب و ارزان تر از خرید جزیی است و امروزه اغلب مشتریان این نوع خرید را ترجیح می دهند.
برنج برای رشد بهتر به آب فراوان، خاک حاصلخیز، هوای معتدل نیاز دارد که همه این ویژگی ها در استان های شمالی کشور برای کشت برنجی مرغوب فراهم می باشد و به همین دلیل برنج های شمال دارای طعم و مزه فوق العاده ای بوده و طرفداران زیادی در داخل و خارج از کشور دارند و علاوه بر ارائه در داخل کشور سالانه حجم قابل توجهی از این محصول ارزشمند به کشورهای خارجی صادر می شود.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *