مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید برنج ندا ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

زمان برداشت برنج ندا فروشندگان برنج ندا ایرانی

 برنج از مهم ترین غلات غذایی به حساب می آید . بیشتر افراد جهان برنج را به عنوان غذای اصلی به حساب می آورند انواع مختلف برنج در سر تا سر جهان وجود دارد . از مهمترین نوع برنج می توان به برنج سفید ، قهوه ایی و قرمز اشاره کرد.

برنج ارزش غذایی بالایی دارد و نوع ایرانی آن  بسیار متنوع است ایرانیان برنج را با انواع خورشت میل می کنند. مرکز تولید برنج ندا ایرانی اکثرا در شهر های شمالی و الموت قزوین می باشد. 

مرکز تولید برنج ندا ایرانی

زمان برداشت برنج ندا

زمان برداشت برنج ندا زمان برداشت برنج ندا در کشت اول در بیشتر شهر های شمالی اوایل فروردین ماه می باشد. بعد از برداشت کشت اول سریع کشاورزان به ترمیم کشتزار ها می کنند علف های هرز را هرس می کنند دوباره برنج را کشت می کنند و در اوایل ماه تیر به  برداشت کشت دوم  می پردازند. 

کیفیت برنج در کشت اول بسیار بیشتر از کشت دوم است. برنج ندا خواص فراوانی دارد از جمله:

ویتامین B1 و B2 و B3 و B6 –  کلسیم  – آهن – منیزیم –  فسفر – پتاسیم – روی . هر کدام از این خواص برای بدن مفید و الزامی است ویتامین B موجود در برنج برای پوست و مو و جلوگیری از سفیدی مو می شود . کلسیم و فسفر موجود در برنج کمک به رشد قد و هوش کودکان و نوجوانان است .

آهن موجود در برنج ندا  برای زنان باردار و افراد کم خون بسیار مفید می باشد. برنج علاوه بر این ویژگی ها برای تراکم استخوان ها و عضله سازی ورزشکاران بسیار مفید می باشد و مصرف هفته ای 4 بار برنج را برای همه افراد خانواده توصیه می کنیم .

ارزش غذایی برنج ندا از دیگر نوع برنج بیشتر است برای شادابی و نشاط پوست و مو ، برای استفراغ ، فشار خون  و همچنین پاشیدن پودر برنج بر روی زخم آن را التیام می بخشد، برای درمان اسهال و یبوست با نوع طبخ گوناگون مفید است. برنج با تنوع قیمت ها برای همه ی افراد جامعه محصولی دارد .  

 برای پخت برنج:                                                                       

1- مرغوب بودن برنج مهم است.                                             

2- دارای بو و مزه خوبی که باعث خوش پخت شدن برنج می شود.

3- یک دست بودن برنج .

انواع برنج ایرانی می توان به برنج ندا، هاشمی ، علی کاظمی ، صدری ، دم سیاه و طارم اشاره کرد که برنج ندا از میان برنج های ایرانی محبوبیت خاصی دارد. 

فروشندگان برنج ندا ایرانی

فروشندگان برنج ندا ایرانی فروشندگان برنج ایرانی ندا محصول خود را از طریق سایت های اینترنتی مورد بازدید قرار می دهد تا خریداران با دیدن برنج ندا آن را تهیه کنند 

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *