مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید برنج هاشمی معطر

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه کشت برنج هاشمی عرضه مستقیم برنج هاشمی معطر

ایران یکی از بزرگترین تولید کننده برنج در جهان است چون مرغوب ترین کیفیت را دارا می باشد.برنج ایرانی از اصلی ترین مواد غذایی در سبد غذایی ما ایرانیان به شمار می آید و ماده ای بسیار مغذی است. عطر و مزه ای که برنج ایرانی دارد هیچ کدام از برنج های خارجی ندارد. مخصوصا برنج هاشمی معطر که آوازه آن تمام دنیا را پر کرده است. شما می توانید این محصول را از مرکز خرید برنج هاشمی معطر تهیه فرمایید.

مرکز خرید برنج هاشمی معطر

نحوه کشت برنج هاشمی

نحوه کشت برنج هاشمی مراحل کاشت برنج پرسه ای طولانی دارد که در اینجا به مختصری از مراحل آن اشاره می کنیم. مرحله اول جوانه دار کردن بذر برنج است به این ترتیب که مقداری از برنج که با خوشه از سال قبل نگه داشته اند را در محلول آب و نمک می گذارند و بذر های سبک و سنگین را در آب جدا می کنند و بذر های سالم و سنگین را با آب شسته و در گونی می ریزند و درون آب می گذارند و پس از سه روز آن ها را از گونی خارج کرده و روی حصیر می ریزند و روی آن پارچه نمدی می کشند و بعد از گذشت یک هفته بذر ها آماده کاشت در زمین خزانه است.

بذر های جوانه زده را در زمین خزانه می کارند تا تبدیل به نشاء بشوند به این ترتیب که زمین را به اندازه ۳ سانتی متر پر آب می کنند و بذر ها را با دست در سطح زمین می ریزند. روی بذر ها را با کلش سوخته می پوشانند و برای جلوگیری از سرما زدگی روی جوانه ها را نایلون می کشند و برای رسیدن اکسیژن به بذر ها در طی روز نایلون را کمی کنار می زنند.

بعد از ۳۰ روز نشاء ها به حد نصاب رشد رسیده اند و پس از آبیاری دوباره زمین نشاء ها را از زمین در می آورند و به زمین اصلی انتقال می دهند و با فاصله معین شده آن ها را در زمین می کارند. برای کشت برنج هاشمی باید زمین آن از مواد مغذی پر باشد تا محصولی قابل قبول به شما ارائه دهد.

عرضه مستقیم برنج هاشمی معطر

عرضه مستقیم برنج هاشمی معطر تولید کنندگان برنج هاشمی معطر این محصول را با بالاترین کیفیت تولید می کنند و در زمان معین آن را در مقدار انبوه به فروشگاه ها و مراکز خرید این محصول می فروشند. برای عرضه مستقیم برنج هاشمی شما می توانید از طریق سامانه اینترنتی مقداری برنج برای تست سفارش داده و مصرف نمایید و اگر از نمونه راضی بودید می توانید برنج مورد نظر خود را در اندازه مشخص سفارش دهید. این سامانه برنج خود را تضمین می کنند که نمونه تست شده با نمونه اصلی یکی است و در غیر این صورت محصول را پس می گیرند و پول را به شما بر می گردانند.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *