مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز عرضه برنج فجر اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

زمان برداشت برنج فجر قیمت فروش برنج فجر اعلا

در حال حاضر مراکز عرضه برنج فجر اعلا آن را در سطح کیفی برتر نسبت به تمام برنج های داخلی و خارجی و نیز  به طور مستقیم و به صورت عمده در اختیار مشتریان خود با نازل ترین قیمت قرار می دهند. آنها با خرید از تولید کنندگان منطقه شمال که تنها تولید کننده این محصول می باشند این اطمینان را به مشتریان خود می دهند که محصولی با کیفیت و با مناسب ترین قیمت خریداری نموده اند تا در نتیجه مشتری دائمی برای خود داشته باشند.

مرکز عرضه برنج فجر اعلا

زمان برداشت برنج فجر

زمان برداشت برنج فجر

معمولا زمان کاشت و برداشت برنج فجر در طول سال به دو صورت کشت اول و دوم صورت می پذیرد که در کشت اول از آغاز سال نو یا ماه فروردین شروع و برداشت آن اوایل تابستان یا تیر ماه می باشد و کشت دوم از پایان برداشت کشت اول شروع و تا اوایل مهر تا نیم اول آبان ماه ادامه دارد.

در کل تولید کنندگان به خاطر بهره وری از محصول بیشتر این کار را انجام می دهند تا بتوانند علاوه بر برداشت بیشتر محصول از سود بهتری بهره مند گردند.

باید متذکر شد که این دو نوع برداشت تنها در کیفیت در پخت و طعم با یک دیگر در تناقض نیستند بلکه از لحاظ قیمت نیز با هم متفاوت می باشند که برداشت دوم به دلیل سطح کیفیت بالا و نیز مشکلات بیشتر در بهره برداری از قیمت بالاتر برخوردار است.

به طور حتم پس از برداشت این محصول در زمان مقرر به کارخانجات شالی کوبی فرستاده می شوند که پس از بوجاری شدن و سفید کردن در بسته بندی های  کیسه ای در اوزان یک، پنج، ده و بیست کیلویی روانه بازار می شوند که برداشت دوم در حال حاضر از محبوبیت داخلی و خارجی بیشتری بهره مند است.

قیمت فروش برنج فجر اعلا

قیمت فروش برنج فجر اعلا

قیمت  اولیه فروش برنج اعلا را کشاورزان و تولید کنندگان آن بر اساس رقم و نوع برنج، منطقه زیر کشت، دستمزد کارگران و غیره تعیین می کنند که پس از تحویل دادن به کارخانجات شالی کوبی و عمل سفید کردن برنج و بسته بندی متنوع به نرخ و قیمت آن افزوده می گردد.

باید خاطر نشان کرد که این قیمت تا رسیدن به دست مصرف کنندگان دستخوش تغییرات دیگری نیز می گردد که تمامی هزینه های جانبی مانند هزینه حمل و نقل، انبار داری و غیره را شامل می شود.

اما با همه‌ آنچه گفته شد قیمت این محصول از تولید تا مصرف با در نظر گرفتن تمامی حقوق تولید کننده و مصرف کننده و نیز توزیع کنندگان آن حفظ شده است.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *