مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش برنج بینام کشت دو

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت پخت برنج بینام کشت دوعرضه کننده برنج بینام کشت دو

برنج بینام کشت دو از اقلام پرمصرف برنج بوده که دارای طعم عالی، عطر و بوی خوب و رای مورد انتظار (به اصطلاح به قد کشیدن برنج گفته می شود) به همراه دارد. همیشه در کشت دوم محصول برنج بهتری نسبت به کشت اول برداشت می شود. کشت دوم یا به اصطلاح دوباره کشت، بعد از برداشت کشت اول شروع به کشت شده و برداشت آن در فصل پاییز یعنی ماه های مهر و آبان انجام می گیرد.  

مرکز فروش برنج بینام کشت دو

کیفیت پخت برنج بینام کشت دو

کیفیت پخت برنج بینام کشت دو برنج بینام از اقلام برنجی است که قدمت آن از برنج هایی چون هاشمی و طارم بیشتر بوده و در کشت برنج از این رقم استفاده می گردیده است. محل کشت آن بیشتر در استان گیلان بوده است. امروزه برای کشت دوم برنج های استان مازندران اسم برنج بینام بر روی آنها گذاشته می شود. کیفیت برنج بینام نسبت به برنج هایی چون هاشمی و طارمی می توان نمره متوسط به آن داد. تفاوت آن ها را می توان در چنین ذکر کرد: 1- استخوانی تر بودن بینام نسبت به رقم هاشمی 2- پخت برنج بینام مجلسی تر است 3- عطر برنج بینام نسبت به برنج های معطر کمتر است. 4- قیمت بینام نیز از نمونه برنج هاشمی بالاتر است. در حال حاضر برنج بینام اصل در استان گیلان کمتر کشت شده و در مازندران به عنوان کشت دوم از آن استفاده می گردد. علت این امر به این خاطر است که این گونه برنج مقاومت کمی در برابر آفات و کرم ساقه خوار دارد. ضمن اینکه این برنج از محصول کمتری نسبت به ارقام دیگر برخوردار است. در ضمن برای کاشت این رقم برنج آب زیادی مصرف می شود که فقط در شهر های بابلسر و فریدونکنار کشت می گردد و سودجویان آن را به عنوان برنج معطر فریدونکنار به فروش می رسانند.     

عرضه کننده برنج بینام کشت دو

عرضه کننده برنج بینام کشت دو شرکت های بازرگانی متعددی در زمینه عرضه انواع برنج به خصوص عرضه برنج کشت دو فعال هستند. این شرکت ها با ارائه بهترین برنج ها با کیفیت بالا و استانداردهای لازم سعی در جلب رضایت مشتریان دارند. شرکت های بازرگانی با راه اندازی سایت و ارائه محصولات خود در سایت علاوه بر آشنایی مشتریان با انواع محصولات خود خرید غیر حضوری را نیز برای آنان فراهم کرده اند تا از این طریق با اطمینان برنج مورد نظر خود را تهیه و از تخفیفات آن نیز بهره برده و یک خرید خوب در ذهن مشتریان ثبت گردد. این شرکت ها علاوه بر تامین بازار داخل محصولات با کیفیت خود را نیز به کشورهای دیگر صادر و موجب ارز آوری به کشور می گردند.  

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *