مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش برنج طارم هاشمی دابو

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت برنج طارم هاشمی دابو فروشنده برنج هاشمی دابو

برنج یکی از پر مصرف ترین غذاهای ایران است. برنج طارم هاشمی از انواع برنج اصیل و مرغوب ایرانی است که به دلیل عطر و طعم خوب و پخت عالی نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان طرفداران بسیاری دارد. برنج طارم هاشمی دابو همان گونه که از نام آن مشخص است در منطقه دابو دشت که بین شهرهای آمل و فریدون کنار است تولید می شود. شما می توانید در این سایت مراکز فروش برنج خالص طارم هاشمی دابو را پیدا کنید.

مرکز فروش برنج طارم هاشمی دابو

کیفیت برنج طارم هاشمی دابو

کیفیت برنج طارم هاشمی دابو

برنج طارم هاشمی دابو یکی از مرغوب ترین انواع برنج ایرانی است. منطقه دابو که محل کشت این برنج است روستاهایی بین شهر های آمل و فریدون کنار هستند که خاک بسیار با کیفیتی دارند و به همین دلیل بهترین برنج طارم هاشمی کشت اول و دوم در این منطقه تولید می شود‌. 

برنج هاشمی ساقه های نازک دارد. به دلیل نازک بودن ساقه ها آفت هایی مانند کرم ساقه خوار نمی توانند در آن رشد کنند به همین دلیل این برنج نیاز به سم پاشی ندارد. بنابر این این برنج کاملا ارگانیک و طبیعی و سالم است‌

برنج طارم هاشمی دابو پس از جدا شدن در کارخانه شالیکوبی الک شده و برنج های سرلاشه و نیم دانه آن جدا می شوند. برنج یک دست در کیسه ها بسته بندی شده و به دست مصرف کننده می رسد.

برنج هاشمی در ابتدا در گیلان تولید می شده است اما بخاطر محبوبیت این رقم برنج به دلیل کیفیت بالا، عطر خوب، طعم دلپذیر و خوش پخت بودن آن، تقاضا برای عرضه برنج هاشمی زیاد شده و در استان های مازندران و گلستان نیز کشت می شود. دانه های این نوع برنج سفید متمایل به کرم و کدر هستند، شکل دانه ها بلند و قلمی است. این برنج پس از پخت خیلی خوب قد می کشد و به اصطلاح ری می کند.

برنج طارم هاشمی دابو نسبت به برنج طارم و برنج هاشمی قد کوتاه تری دارد، از نظر پخت نیز این نوع برنج ضعیف تر از برنج هاشمی است، به دلیل پایین بودن کیفیت برنج طارم هاشمی دابو، قیمت کمتری نیز نسبت به برنج هاشمی دارد.

فروشنده برنج هاشمی دابو

فروشنده برنج هاشمی دابو

شما در این سایت می توانید با فروشنده برنج هاشمی دابو آشنا شوید. این سایت به شما کمک می کند تا با فروشندگان ارتباط مستقیم داشته باشید و با قطع دست دلالان و واسطه ها، برنجی با کیفیت و بدون نا خالصی خریداری کرده و از سوی دیگر در هزینه های شما نیز صرفه جویی خواهد شد.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *