مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نماینده فروش برنج بینام کشت دو

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات برنج بینام کشت دوقیمت خرید برنج بینام کشت دو

نماینده فروش برنج بینام کشت دو اقدام به فروش گسترده این محصول به صورع مستقیم و دبون واسطه و با قیمت مناسبی نموده است. شما می توانید برای تهیه این برنج بدون هیچ دردسری و تنها از طریق همین سایت اقدام نمایید.

نماینده فروش برنج بینام کشت دو

مشخصات برنج بینام کشت دو

مشخصات برنج بینام کشت دو

برنج یکی از پر مصرف ترین محصولات غذایی در ایران می باشد. از اینرو کشت انواع گوناگونی از این محصول در بسیاری از نقاط ایران نیز رواج دارد. با این وجود اکثر مردم کشور برنج را به نوعی محصول شمال کشور و استان مازندران می دانند. یکی از ارقام برنج هایی که در شمال کشور کشت می شود، عبارت است از برنج بینام؛ که در این مقاله سعی شده تا مشخصات برنج بینام را به صورت اجمالی بیان کنیم.

به طور کلی باید گفت برنج بینام از جمله برنج های اصلاح ژنتیکی بوده که در ایران کشت می شود. همین موضوع نیز سبب شده تا میزان بارآوری آن تا حد بسیار زیادی افزایش یابد. این برنج پس از پخته شدن نیز بسیار نرم و خوش خوراک بوده و به دلیل ساختاری که دارد معمولا به صورت گرد تولید می شود.

این محصول پس از برداشت کشت اول برنج کاران مازندرانی توسط آنها استفاده شده تا ر کشت دوم مورد استفاده قرار گیرد. در واقع همواره کشت دوم برای کشاورزان دارای ریسک های زیادی است به همین دلیل نیز آنها سعی دارند تا در کشت دوم به کشت برنجی بپردازند که دارای مقاومت بالایی باشد. در واقع دلیل این امر نیز این است که ممکن است در کشت دوم با سرمای هوا و انواع آفات مواجه شده که به محصول انها ضربه وارد کند.

با این وجود چون برنج بینام از نوع اصلاح شده ژنتیکی می باشد در نتیجه در برابر بسیاری از بیماری ها و همچنین میزان سرمای هوا دارای مقاومت بالایی می باشد. از سوی دیگر از آنجایی که این محصول بسیار پر بار است، قیمت فروش آن نیز نسبت به سایر انواع برنج پایین تر است.

این برنج نیز دارای ری و قد کشیدن خوبی در هنگام پخت می باشد. در واقع طول برنج خام شش و نیم میلیمتر بوده که در هنگام پختن به ده میلیمتر نیز می رسد. رنگ دانه های این برنج کمی شفافتر از برنج طارم و صدری بوده و عطر آن نیز در حد متوسط ارزیابی می شود.

قیمت خرید برنج بینام کشت دو

قیمت خرید برنج بینام کشت دو

قیمت خرید برنج کشت دو بینام معمولا به عوامل متعددی مربوط می شود. اما به صورت کلی می توان گفت برخی عوامل مانند کیفیت و نوع بسته بندی آن در تعیین قیمت نهایی آن موثر هستند. با این وجود همواره خرید آن به صورت عمده و فله ای می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *