مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی خرید برنج بینام کشت دو

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بارز برنج بینام چیست؟مرکز فروش برنج بینام کشت دو

برنج بینام کشت دو، گونه ای از برنج است که در کشت دوم پرورش داده می شود یعنی برنج بینام را با توجه به خصوصیات ژنتیکی که دارد ، در مرداد ماه کشت کرده و مقاومت آن در برابر تغییر فصول و سرما باعث محصول دهی فراوان آن می شود. این نوع برنج در بازار از مقبولیت بالایی برخوردار بوده و همین باعث بالا رفتن تقاضا می گردد و برای پاسخ به این تقاضا مراکز خرید و نمایندگی های زیادی در کشور به وجود آمده.

نمایندگی خرید برنج بینام کشت دو

مشخصات بارز برنج بینام چیست؟

مشخصات بارز برنج بینام چیست؟ همانطور که در بالا بدان اشاره، ویژگی های این گونه از برنج باعث محبوبیت و افزایش تقاضا برای آن شده و ما نیز در این بخش می خواهیم مشخصات برنج بینام را برای شما توضیح دهیم، پس لطفا تا پایان با ما همراه باشید.

برنج بینام با توجه به اصلاحاتی که روی آن صورت گرفته، دارای محصول دهی فراوان و همچنین مقاومت بسیار زیاد در برابر سرما ی زودرس پاییزی است و همین عوامل موجب شده که در کشت دوم شالیزار ها که از مرداد تا اواخر پاییز طول می کشد، استفاده شود.

این نوع برنج پس از پخته شدن ساختاری گرد و متورم پیدا کرده و به همین دلیل از آن، در پخت پلو استفاده نکرده و بیشتر در تهیه غذا هایی مانند دلمه مصرف می شود.

در برداشت آن می توان از روش های مکانیکی و دستی استفاده کرد و همچنین ساقه و خوشه جدا شده از برنج به علت دارا بودن مقادیر فراوان مواد مغذی، خوراکی بسیار مقوی برای دام ها می باشد.

عطر برنج های کشت دوم نسبت به کشت نخست، بسیار بیشتر است و این فاکتور یکی از عوامل دیگر محبوبیت نوع بینام است.

 برنج بینام تولید شده مانند هر محصول دیگری می تواند از کیفیت های متفاوتی برخوردار باشد و مجموعه ما با تولید بهترین نوع برنج بینام توانسته رضایت مشتریان را در بازار های داخلی و خارجی جلب کند.

مرکز فروش برنج بینام کشت دو

مرکز فروش برنج بینام کشت دو تعداد مرکز فروش برای یک محصول و همچنین نحوه ی پراکندگی این مراکز تابعی از میزان تقاضا برای محصول ارائه شده است، ما در این شرکت با در نظر گرفتن تمامی متغیر های اقتصادی و همچنین با بهره گیری از دانش روز در زمینه بازار یابی و تولید کالا، مراکز متنوع فروش برنج کشت دو و یک را در سراسر کشور احداث کرده ایم تا به نیاز بازار به انواع برنج مانند بینام پاسخ داده شود و همچنین با استفاده از زیرساختهای مجازی، اقدام به ایجاد فروشگاه های اینترنتی کرده ایم تا با این کار هزینه دستمزد نیروی انسانی و به دنبال آن قیمت تمام شده محصول نهائی کاهش یابد.

شما نیز می توانید جهت خرید برنج از اقصا نقاط کشور به فروشگاه مجازی ما با آدرس فوق مراجعه فرمایید.

 

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *