مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی خرید برنج درجه یک فریدونکنار

آنچه در این مقاله می خوانید...

یکی از اصلی ترین غذاهای ما ایرانی ها برنج است و انواع مختلفی دارد. برنج ایرانی از با کیفیت ترین برنج هاست و عطر و طعم بی نظیری دارد. برنج درجه یک فریدونکنار از بهترین و با کیفیت ترین برنج های ایرانی است که محصول بهترین شالی زار های استان مازندران و شهرستان فریدون کنار می باشد .سلامت و کیفیت برنج بسیار حائز اهمیت است و این برنج در بهترین منطقه آب و هوایی و خاک مرغوب کشت می شود.
“نمایندگی خرید برنج درجه یک فریدونکنار”
“کیفیت برنج درجه یک فریدونکنار”
برنج درجه یک فریدون کنار از نمونه های خارجی برنج بسیار خوش طعم تر است ولی قیمت آن مناسب تر است. این برنج در هنگام پخت ری خوبی دارد و برای مجالس نیز مناسب است . رنگ این برنج سفید مایل به کرمی است و آن را به دو صورت آب کش و کته  می توان پخت و در هنگام پخت عطر دل پذیری دارد . کیفیت برنج فریدونکنار بی نظیر است و از مرغوب ترین برنج ها به حساب می آید . این برنج حتی بعد از گرم کردن مجدد کیفیت خود را از دست نمی دهد و همان عطر و طعم اولیه خود را دارد .

این برنج با ماشین آلات پیشرفته پاک سازی می شود و دانه های برنج مرغوب را از دانه های نا مرغوب و بی کیفیت جدا سازی می کنند و دانه های برنج کاملا یک دست را بدون دخالت دست بسته بندی می کنند . این برنج در بسته بندی کاملا بهداشتی و در وزن های مختلف تولید شده است . بسته بندی این برنج ، در بسته های یک کیلو گرمی به عنوان بسته تستی برای تست کردن برنج نیز موجود است . برنج شهرستان فریدون کنار در بهترین مزارع کشور از لحاظ منطقه آب و هوایی و خاک مرغوب کشت می شود و این برنج شهرت ویژه ای دارد .

تولید کننده برنج درجه یک فریدونکنار
“تولید کننده برنج درجه یک فریدونکنار”
فریدون کنار یکی از شهر های معروف تولید کننده برنج درجه یک است . کیفیت و مرغوبیت بالای این برنج به دلیل شرایط آب و هوایی و خاک متناسب این منطقه است و خاک مرغوب این منطقه باعث شده است که در کشت برنج از مواد شیمیایی استفاده نشود .

برای خرید برنج فریدون کنار لازم نیست به این شهرستان مراجعه کنید و در هر شهری که هستید می توانید با مراجعه به فروشگاه ها و یا سایت های فروش این محصول ، این برنج مرغوب را خریداری کنید . قیمت این برنج با توجه به کیفیتی که دارد مناسب است . مزارع شهرستان فریدون کنار  بزرگ ترین قطب تولید کننده برنج درجه یک ایرانی است .

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *