مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی عرضه برنج بینام کشت دو

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت برنج کشت دو چگونه است؟فروشندگان برنج بینام کشت دو

نمایندگی عرضه برنج بینام کشت دو محصولی با کیفیت و ارزان قیمت در بازار عرضه می کند. عوامل مختلفی از جمله کیفیت بالا و قیمت مناسب باعث افزایش فروش این محصول شده است. این برنج نسبت به طعم خوش و کیفیت بالایش از قیمت بسیاری پایین بر خوردار می باشد. برای آشنای بیشتر و نحوه خرید برنج بینام کشت دو با ما همراه باشید.

نمایندگی عرضه برنج بینام کشت دو

کیفیت برنج کشت دو چگونه است؟

کیفیت برنج کشت دو چگونه است؟

زمان کاشت، کشت دو بعد از کشت اول بوده است،  و بهره برداری از آن در فصل پاییز  و آبان ماه می باشد. مراحل نگهداری کشت دوم مانند برنج کشت اول است، فقط با این تفاوت که در زمان تهیه و آماده سازی خزانه نیاز به گرم نگه داشتن بذر نیست، زیرا در آن زمان آفتاب مناسب تابستان برای رشد و نمو بذر ها وجود دارد.
برنج کشت دوم نخستین بار در شهرستان فریدونکنار و بابلسر استان مازندران کشت و برداشت شده است. زیرا بدلیل آب و هوای گرم و رطوبت مناسب و وجود آب فراوان و آبندان های زیاد بستر مناسبی برای کشت دوم را دارند.
برای کشت دوم باید از گونه های زودرس و مقاوم در برابر سرما استفاده شود، تا از امکان رشد در فصل سرمای پاییزی برخورده باشد،  در غیر این صورت ممکن است تمام زحمات کشاورزان از دست برود.

در کشت دوم کشاورزان باید از برنج طبع گرم استفاده شود، و بیشتر از گونه های بینام و امراللهی کشت و برداشت می شود،  و کمتر دیده شده از گونه های هاشمی و طارم کشت و برداشت شود، زیرا برنج بینام و امراللهی نسبت به طارم و هاشمی زودرس تر و مقاوم تر هستند. کیفیت برنج کشت دو از نظر مرغوبیت نسبت به کشت یک بهتر می باشد. مهمترین مزایای برنج کشت دو عبارت هستند از؛

  • پخت بسیار بالا برای طبخ
  • عطر و طعم بسیار زیاد نسبت به کشت اول
  • کشت دوم ضریب درصد آن در مرغوبیت بالاست

     .

فروشندگان برنج بینام کشت دو

فروشندگان برنج بینام کشت دو

فروشندگان برنج بینام کشت دو در حال فعالیت هستند، تا محصولی با کیفیت و ارزان قیمت در بازار عرضه کنند. برنح بینام به دلیل کیفیت و خوش طعم بودنش بسیار پر فروش می باشد. قیمت این محصول به دلیل تحریم های اقتصادی و افزایش دلار در حال نوسان می باشد،

برنج بینام کشت دو نسبت به کشت اول هیچ تفاوتی ندارد و بلکه مزیت‌ بیشتری دارد‌. مهمترین مزیت آن آبیاری کمتر و استفاده از سموم کمتر نسبت به نوع کشت اول برنج می باشد. با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی می‌توان از این نوع برنج بهره مند شوید . برنج بینام کشت دو از نظر کیفیت، ظاهر بهتر، خوشمزه بودن دارای مزایای می باشد.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *