مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش برنج شمال عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های برنج شمال خوبمرجع فروش برنج شمال عمده

برنج شمال عمده در بازار به وفور مورد خرید و فروش قرار می گیرد که در ارقام و گونه های متنوعی توزیع می شود و طیف های مختلفی را به خود اختصاص داده و نه تنها در ایران بلکه کل جهان دارای طرفداران زیادی است چون تنها برنجی در جهان است که عطر و بوی دل انگیز آن هوش از سر هر خریداری می برد.

پخش برنج شمال عمده

ویژگی های برنج شمال خوب

ویژگی های برنج شمال خوب ویژگی های برنج شمال در نوع خام و پخته آن متفاوت می باشد که نمونه کهنه آن به دلیل اینکه خشک بوده و عاری از رطوبت است ری خوبی دارد و حین پخت حجیم می شود، لذا برنج کهنه خشک و سفت بوده و با فشار دادن آن در زیر دندان به سختی خرد می شود همچنین هر چه این برنج دارای رنگ تیره تری باشد کهنه تر بوده و کیفیت بهتری دارد.

برنج شمالی در دو نوع کشت اول و کشت دوم و دو نوع چین اول و چین دوم است که کشت دوم و چین اول نیز باکیفیت تر می باشد، برنج خوب باید مخلوطی نباشد و از یک گونه و یکدست باشد مثلا برخی نمونه های نامرغوب دونوع برنج مخلوط شده است که پخت آنها نیز سخت است چون برنج کم جوش را با برنج پر جوش تر قاطی می کنند.

برنج ایرانی دارای عطر و بو خواص بالایی بوده که بهتر است حین پخت آبکش نشود چون همه ی خواص و مواد معدنی و ویتامین های آن با آب به دور ریخته می شود و بهترین روش پخت برای بهره مندی از خواص آن دم پخت کردن آن می باشد.

مرجع فروش برنج شمال عمده

مرجع فروش برنج شمال عمده مرجع فروش برنج شمال با شناخت کاملی که از ارقام این محصول دارد به ارائه آنها به بهترین نحو ممکن می پردازد، برنج شمال از نظر منطقه زیر کشت و از لحاظ گونه دارای تنوع زیادی است مثلا برنج صدری دارای پروتئین بالایی بوده و به همین دلیل چرب می باشد و دارای گونه های مختلفی مانند شاه پسند، علی کاظمی، حسن سرایی، سالاری، دم سرخ، دم زرد، دم سفید، دم سیاه و هاشمی است.

برنج طارم نیز کوتاه و چاق تر از صدری بوده و مانند صدری چرب است و ساعت ها بعد از پخت نرم می ماند که نمونه های مختلفی مانند بینام، گرده، محمدی، حسنی، غریب، عنبربو، اهلمی، سنگ، موسی، محلی، امیری، رشتی و دیلمانی دارد.

برنج درجه یک دارای اندازه های یکسان، یک شکل و یک رنگ است وکه حین پخت نیز یکدست و دانه جدا می باشد، نمونه های درجه دو و سه نیز از ارقام نیم دانه و خرده می باشد و نرخ های ارزانتری دارد.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *