مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده برنج ارگانیک مازندران

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع برنج ارگانیک مازندرانمرکز خرید برنج ارگانیک مازندران

پخش عمده بهترین برنج ارگانیک مازندران که در شمال کشور تولید شده در بهترین شالیزار های استان مازندران می باشد امروز در شرکت فراهم شده است. برنج مازندران یکی از بهترین برنج های پر محصول تولید شده در کشور می باشد که می تواند نیاز شما را به تهیه برنج با قیمت مناسب برطرف سازد.

پخش عمده برنج ارگانیک مازندران

انواع برنج ارگانیک مازندران

انواع برنج ارگانیک مازندران انواع برنج ارگانیک نمونه‌ های بسیار متفاوتی دارد و عموماً در شمال کشور کشت آن دنبال می‌شود. برخی از برنج‌های طارم در شمال زیر کشت نمی‌روند زیرا هزینه بهره‌وری از آن تقریباً زیاد است. برنج امیری و سنگ جو نیز در کنار برنج‌های عنوان‌شده جز برنج‌های طارم محسوب می‌شوند.

موسی طارم

برنج موسی طارم یک برنج معطر است. این برنج گل سرسبد برنج‌های ایرانی است و دلیل این امر عطروطعم بسیار خوب این برنج است. به دلیل قیمت بالای فرآوری زیر کشت این محصول در شمال نسبت به سایر برنج‌ها کمتر است.

قبل پخت ۷٫۵ میلی‌متر

بعد پخت ۱۳ میلی‌متر

هر هکتار ۳۹۰۰ کیلوگرم

 طارم دیلمانی

برنج دیلمانی در برخی از مناطق مازندران کشت می‌شود. در شهرهای مثل تنکابن، رامسر، چالوس و نوشهر کشت این برنج دنبال می‌شود. پروتئین برنج دیلمانی ۸  درصد است و در رده برنج‌های دانه بلند قلمی قرار دارد.

متوسط طول برنج ۷٫۹

متوسط عرض شلتوک ۱٫۵۵

متوسط طول شلتوک ۱٫۵۵

طارم رشتی

برنج طارم دشتی در مازندران به‌خصوص در سمت فریدون کنار کشت می‌شود و کیفیت و عطروطعم بسیار عالی دارد. به لحاظ مورفولوژیکی مصرف نهاده‌های کشاورزی شبیه طارم محلی است.

برنج دانه بلند قلمی

میزان پروتئین برنج ۸٫۸ درصد

متوسط طول برنج ۷٫۹ میلی‌متر

 اهلمی طارم

برنج اهلمی طارم از برنج صدری کوتاه‌تر و چاق‌تر است ولی تقریباً همان درصد چربی را مثل برنج صدری دارد. برنجی است که بعد از پخت بسیار نرم می‌شود و ماندگاری بسیار بالایی دارد.

کاشت در لرستان، اصفهان، خوزستان و فارس

یکی از برنج‌های تقریباً جدید

 رشتی سرد

برنج رشتی سرد در مازندران، فریدون کار و برخی مناطق دیگر کشت می‌ شود. اگر بخواهیم از طعم و عطر این برنج بگویم می‌توانیم به خوش عطر بودن آن همانند برنج‌ هاشمی اشاره داشته باشیم.

کاشت شده در مازندران، فریدون کار

برنجی خوش عطر همانند برنج ‌هاشمی

سنگ طارم

برنج سنگ طارم به سلطان برنج‌های ایرانی لقب گرفته است. این برنج در شرق مازندران کشت می‌شود و رنگ کدر و تا حدی متمایل به نباتی دارد. این برنج از برنج هاشمی و دم‌سیاه ریزتر است و بانام‌های طارم عطری، طارم استخوانی و طارم محلی نیز شناخته می‌شود.

طول دانه خام ۷ میلی‌متر

بعد از پخت ۸٫۴ میلی‌متر

درصد امیلوز در برنج ۲۵٫۹

 طارم محلی

برنج طارم محلی یکی از برگزیده‌ترین برنج‌ های خطه مازندران محسوب می‌شود. این برنج در سمت فریدون کار در استان مازندران به زیر کشت می ‌رود. از منظر تغذیه ‌ای بسیار برنج خوشمزه‌ای است، زیرا در پرسه کشت آن از هیچ کود شیمیایی استفاده نمی‌ شود.

ارزش غذایی بسیار بالا

بهتر است آبکش نشود تا خواص آن حفظ شود.

تقویت استخوان و عملکرد بهتر سیستم عصبی

مرکز خرید برنج ارگانیک مازندران

مرکز خرید برنج ارگانیک مازندران برنج یک گیاه یک ساله است و جزء یکی از غلات پر خاصیت است. یکی از محصولاتی است که انواع گوناگون دارد و یکی از نمونه های آن را برنج ارگانیک مازندران درجه یک می گویند. امروزه شرکتی که برنج هاشمی را تولید می کند در بسته بندی خاصی است. در بیشتر فروشگاه ها برنج هاشمی ۱۰ کیلویی برای فروش است و شما اگر به مقدار کم می خواهید خرید کنید می توانید آن را تهیه کنید.

در این سال ها برای اینکه مردم شهر های دیگر هم برای اینکه بتوانند از برنج های منطقه شمالی استفاده کنند کشاورزان شمالی برای خود مانند یک مرکز خرید برنج در هر شهری افتتاح کردند که همه بتوانند از این محصول پرطرفدار استفاده کنند. شما هم برای خرید عمده برنج ارگانیک مازندران می توانید به آن ها مراجعه کنید، چرا که برنج دانه درشت است که تقاضا برای آن زیاد است.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *