مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده برنج فجر اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های برنج فجر اعلامرکز خرید برنج فجر اعلا

پخش عمده برنج فجر اعلا با قیمتی ایده‌آل از طریق این سایت برای تمامی کاربران انجام می‌شود قیمت هایی که در این پخش عرضه می شود به نرخ عمده فروشی است که نسبت به قیمت خرده ‌فروشی ارزش بالاتری به دلیل نرخ ‌های کاهش یافته تر دارد.

پخش عمده برنج فجر اعلا

ویژگی های برنج فجر اعلا

ویژگی های برنج فجر اعلا ویژگی های برنج فجر مناسب شما می باشد و از جمله برنج های مورد محبوب مردم می باشد، این برنج ها عطر و طعم خوبی دارند و برخلاف گذشته که عطر و طعم آن بسیار کم بود در برداشت هایی که در زمان حال انجام می‌شود، عطر و طعم بهتر و در حد برنج خوش عطر طارم دارد، همچنین این برنج ها اندازه متوسط و متمایل به ریز دارند که پس از پخته شدن اندازه آن بلند تر می‌شود همچنین رنگ آن سفید و متمایل به کدر است.

مرکز خرید برنج فجر اعلا

مرکز خرید برنج فجر اعلا مرکز خرید برنج فجر اعلا این برنج ها را در کیفیت بالا و قیمتی ایده آل به سراسر کشور عرضه می‌کند قیمت هایی که برای این منظور در نظر گرفته می‌شود نسبت به سایر مکان‌های عرضه کننده این برنج های فجر اعلا قیمت‌های مناسب‌تری دارد چرا که ما همواره مستقیم محصول را از تولید کننده به دست شما می رسانیم.

به دلیل نقش مستقیمی که تولید کننده در این ارسال محصول دارد دیگر هزینه‌های جانبی که بابت عرضه غیرمستقیم این محصول توسط برخی از مراکز فروش انجام می‌شود را ندارید این هزینه‌های جانبی موجب افزایش بی‌رویه قیمت‌ها می‌شود و با افزایش این نرخ ها خرید را برای شما سود مندانه نمی‌کند.

ولی ما همواره شرایطی را فراهم کرده ایم تا شما بتوانید مستقیماً از تولیدکننده این محصول را دریافت کنید و نرخی مناسب بابت آن پرداخت کنید و سودآوری زیادی را برای خود صاحب شوید.

جهت خرید می‌توانید با ما تماس بگیرید و ضمن بهره مندی از مشاوره در رابطه با ویژگی ها و مزایای این محصول آن را با نرخ مقرون به صرفه از ما دریافت نمایید.

برنج فجر اعلا در قسمت‌های شمالی ایران و به خصوص در گیلان و به مقدار کمتر در استان مازندران کشت می شود این برنج ها کیفیت خوبی دارند به همین دلیل محبوبیت زیادی را در خرید برخوردار هستند و از طرف دیگر قیمت بسیار مناسب برای خرید شما دارد و در یک مقایسه متوجه این ارزش بالا برای خرید آن‌ها می شوید.

عطر و طعم این برنج ها نسبت به نمونه های کشت قبلی ارتقا یافته است و می‌توانید به عنوان یک برنج خوش عطر و طعم آن را دریافت کنید 

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *