مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش کننده برنج شمال عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

شناخت انواع برنج عطری شمالتوزیع کننده برنج شمال عمده

برنج شمال عمده در شهرهای بزرگ مازندران و گیلان و روستاهای اطراف کشت می شود. که چند نوع مختلف دارد برنج استخوانی برنج نیم دانه برنج لاشه برنج عطری و برنج دودی و …. که در مارک ها و قیمت های مختلف عرضه می گردد.

برنج هاشمی و طارم یکی از مارک های معروف کشت برنج در ایران است که بخاطر استخوانی بودن و پخت نرم و عطر بی نظیر این برنج ها طرفداران زیادی در ایران دارند. همه ما ایرانی ها از عطر و طعم برنج ایرانی خاطرات فراوانی داریم که سیر نمی شویم ،از این برنج.

پخش کننده برنج شمال عمده

شناخت انواع برنج عطری شمال

شناخت انواع برنج عطری شمال انواع برنج عطری در مارک های مختلف عرضه می گردد که دانه بلند گرد و رنگ های سفید و شیری که طعم های مختلفی دارد. برنج های نیم دانه نیز دارای ۵۰ درصد شکستگی هستند که از عطرم و طعم برنج دور نیستند که برای غذاهای شله زرد شیر برنج قابل پخت و برای آرد برنج از این برنج نیم دانه استفاده می کنند.

قیمت برنج ماهانه در این وظعیت اقتصادی روبه رشد است و متاسفانه افراد متوسط و ظعیف ایران قابل تهیه این برنج ها نمی باشند و تنها  لاشه ونیم دانه ایرانی ارزان است که آن هم به مزاج خیلی ها  نمی خورد زیرا برای پلو مناسب نیست. برنج یکی از اصلی ترین غذا های ایرانی می باشد که در روز حد اقل یه بار مصرف می شود.

برنج متابولیسم بدن را تقویت می دهد و فشار خون را کنترل می کند. و باعث تقویت سیستم دفاعی بدن و از بروز بسیاری از بیماری ها جلو گیری می کند، و محافظ قلب و عروق انسان می شود اما مصرف بی رویه باعث چاقی شکم و پهلو می شود. دانه های بدون سبوس و کامل از خواص بیشتری نصبت به دانه های کوچک و شکسته و سبوس دار دارد.

توزیع کننده برنج شمال عمده

توزیع کننده برنج شمال عمده توزیع برنج شمال در سوله های بزرگ شمال انجام می گردد برنج ایرانی صادر می شود که رونق بسیاری برای کشاورزان این کشت به همراه دارد. این برنج به عراق ترکیه لبنان و …. صادر می شود برنج ایرانی خوش عطر و خوش پخت ترین برنج دنیا می باشد زیرا سایر برنج های وارداتی از پخت و عطر برنج ایرانی به دور هستند.

اما همه ی برنج ها یک خواص و انرژی دارند و نمی شود گفت که برنج ایرانی خواص بیشتری دارد. برنج انرژی زا بوده و برای رشد کودکان بسیار مناسب است. و از سرطان جلو گیری کرده و باعث شادابی پوست صورت نیز می شود.

اگر میخواهید بهترین و ممتاز ترین برنج ایرانی را دریافت نمائید به شما پیشنهاد می کنم با مشاورین ما تماس گرفته تا بهترین برنج ایران را برای شما ارسال نمایند.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *