مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید برنج طارم هاشمی دابو

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های برنج هاشمی دابوفروشنده برنج طارم هاشمی دابو

برنج غذای اصیل ایرانی و یکی از پر مصرف ترین غذاهای ایران است. برنج طارم هاشمی دومین برنج اصیل و با کیفیت ایرانی است که طرفداران زیادی در سطح ایران و جهان دارد و به دلیل تقاضای زیاد مصرف کنندگان، بیشتر شالیزارهای شمال زیر کشت برنج طارم هاشمی است. کارخانه های تولید برنج طارم هاشمی دابو، همان گونه که از نام آن مشخص است در منطقه دابودشت استان مازندران هستند. شما در این سایت می توانید با این کارخانه ها آشنا شوید. 

کارخانه تولید برنج طارم هاشمی دابو

ویژگی های برنج هاشمی دابو

ویژگی های برنج هاشمی دابو برنج هاشمی پس از برنج صدری دومین برنج مرغوب و با کیفیت اصیل ایرانی است. برنج هاشمی برنجی است که توسط آقای یوسف هاشمی تولید شده و هیچ گونه دستکاری ژنتیکی در آن وجود ندارد. برنج هاشمی در ابتدا توسط آقای هاشمی در منطقه خمام استان گیلان تولید شد و سپس به دلیل ویژگی های خوب آن در بیشتر استان گیلان و سپس استان مازندران تولید شد. دابو منطقه ای بین شهرهای فریدون کنار و آمل استان مازندران است که خاک با کیفیت و حاصلخیزی دارد.

از ویژگی های برنج هاشمی دابو که آن را به پر طرفدارترین برنج ایران تبدیل کرده است، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. دانه های برنج هاشمی سفید متمایل به کرم و تار هستند، شکل دانه ها بلند و قلمی است. این برنج پس از پخت خیلی خوب قد می کشد و به اصطلاح عامیانه ری می کند.

۲. یکی از ویژگی های اصلی برنج هاشمی سالم و ارگانیک بودن آن است. ساقه های خوشه برنج هاشمی نازک هستند به همین دلیل آفت هایی نظیر کرم ساقه خوار نمی تواند در آن رشد کرده و به آن آسیبی برساند بنابراین برنج هاشمی نیاز به سم پاشی ندارد.

۳. همان طور که گفته شد برنج هاشمی محصول اصیل استان گیلان است. اگرچه از نظر خواص تفاوتی با هم ندارند، اما برنج هاشمی دابو نسبت به برنج برنج هاشمی گیلان قد کوتاه تری دارد، از نظر پخت نیز این نوع برنج ضعیف تر از برنج هاشمی است. به دلیل پایین بودن کیفیت برنج هاشمی دابو، قیمت پایین تری نسبت به برنج هاشمی دارد

۴. برنج هاشمی دابو پس از شالیکوبی الک شده و برنج های شکسته که در دو نوع سر لاشه و برنج نیم دانه هستند، از آن ها جدا می شوند. 

 

فروشنده برنج طارم هاشمی دابو

فروشنده برنج طارم هاشمی دابو فروشنده برنج دابو، بهترین نوع برنج یک دست را به قیمت مناسب به دست مصرف کننده می رساند. این سایت فروشندگانی را به شما معرفی می کند که برنج را به طور مستقیم و بدون واسطه به شما عرضه می کنند.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *